SMKL KOVO MĖNESIO APŽVALGA

Saulės miesto krepšinio lygoje kovo mėnesi buvo sužaista 13 rungtynių. Pateikiame apžvalgą apie tai kas buvo įsimintina ir kas surengė geriausius asmeninius pasirodymus

MĖNESIO RUNGTYNĖS

Varlė.Lt 82 - 84  Šiaulių raj. Kristalas-Grafų baldai

Pirmosios sezono rungtynės Kristalas-Grafų baldai komanda užtikrintai laimėjo  107-65 tad ir prieš šitas rungtynes buvo  galima tikėtis lengvos pergalės. Kristalo  komanda pirmavo po 2-iejų kėlinių 16 taškų. Nors 3-ame Varlė.Lt pradėjo geriau pulti ir laimėjo kėlinį 1 tašku, tačiau vis tiek turėjo 15 taškų deficitą ir mažai kas tikėjosi, kad šiose rungtynėse bus dar intrigos. E.Krasauskas turėjo kitą nuomonę ir per 4-ąjį kėlinį įmetęs 4 tritaškius grąžino intrigą. Likus 1:25 po 5 iš eilės K.Lavicko taškų Varlė.LT. komanda įsiveržė į priekį 82-78. Tačiau K.Daukšos dvi pramestos baudos ir keletą klaidų, bei G,Mockaus ir D.Visockio užtikrintas žaidimas puolime neleido Varlė.Lt komandai pateikti sensacijos .

Kristalas-Grafų baldai į pergalę vedė D.Visockis su 24 taškais, 11 atk.k., 8 rez.p., 5 per.k. ir 42 naudingumo balais.

Varle.Lt komandoje J.Masaitis atkovojo net 25 kamuolius ir dar pridėjo 12 taškų bei su 34 naudingumo balais buvo efektyviausias savo komandoje.

Po pergalės Kristalas-Grafų baldai žaidėjas F.Kerpė teigė:

Šiandien varžybas kadangi laimėjome tai vertiname gerai. Po dviejų kėlinių nepataikėm mėtimų tiek laisvų tiek nelaisvų. Buvo visokių. Rungtynių gale G.Mockus užvedė komandą su savo kalba ir laimėjome. Pasisekė su baudomis, kad varžovai gale prasižengė ir taip išplėšėme pergalę.

REGULIARAUS SEZONO PABAIGA

Su kovo mėnesio pabaiga atėjo ir reguliaraus sezono pabaiga. Paskutinėmis savaitėmis paaiškėjo galutinės vietos turnyrinėje lentelėje.

Vienas iš atkakliausių reguliarių sezonų per visą SMKL istoriją. Paskutinę savaite sprendėsi net 8 vietos ir tik vieninteliai Ekholdt Montasje buvo ramūs ankščiau užsitikrinę pirmąją vietą.